تبلیغات
ســـــلطان دلـــــــــــــــــــم ♥ - اخه ظلم تا چه حد...


ســـــلطان دلـــــــــــــــــــم ♥

به گزارش رحماء به تازگی تصاویر تكان‌دهنده‌ای از "تیم مرگ " ارتش آمریكا در افغانستان منتشر شده است كه نظامیان آمریكایی را در حالی نشان می‌دهد كه پس از كشتن غیرنظامیان افغان با آنها عكس یادگاری می‌گیرند.

در یكی از تصاویر نظامی آمریكایی را نشان می‌دهد و در توضیح آن می‌نویسد كه این نظامی با مشكل روانی مواجه بوده است و سابقه سوزاندن همسر خود را با سیگار داشته است و هم‏اكنون در تیم مرگ آمریكا به كشتن غیرنظامیان افغان می‌پردازد.

در تصویری دیگر، یك نظامی آمریكایی در حالی نشان داده شده است كه سوار بر یك خودروی نظامی است و یك قیچی در جیب لباس فرم وی دیده می‌شود و زیر آن نوشته شده است كه نظامیان آمریكایی برای قطع انگشتان غیرنظامیان افغان قیچی حمل می كنند.

در این تصاویر كودكان افغان در كنار سربازان آمریكایی دیده می‌شود و در توضیحات آن آمده است كه نظامیان آمریكایی در حالی با كودكان افغان عكس یادگاری می‌گیرند كه در سناریویی به سمت آنها شكلات پرتاب كرده و زمانی كه این كودكان بی‌گناه برای برداشتن این شكلات‌ها به میدان می‌آیند، به سمت آنها تیراندازی می‌كنند


قراردادن سلاح در لباس‌های قربانیان توسط تیم مرگ آمریكا برای نظامی جلوه دادن قربانیان و توجیه قتل عام غیرنظامیان افغان

سناریوی تیم مرگ آمریكا كه با كودكان افغان عكس گرفته و سپس با پرتاب شكلات آنها را به میدان آورده و به سمت آنها تیراندازی می كنندتصاویری تكان‌دهنده از كشتار مردم افغان توسط نظامیان آمریكایی


نوشته شده در چهارشنبه 1377/01/12 ساعت 14:01 توسط حسین رضا نظرات | |

قالب : پیچك